Sürgülü Çarpma Kapı Çift Kanat Bar Kapı Atmosfer Kontrollü Kapı Tek Kanat Bar Kapı Soğuk Oda Kapıları


Tüketici ihtiyaçları ve değişen beğenilere uygun, dünya markası mamüllerin yapı sektörüne yönelik satışını yapmak, risk ve pazarlama kabiliyeti bakımından uygun kanalları oluşturmak, bu kanal yapılanmasında ve sektöründe, üstün etik nitelikleri ve pazarlama tekniklerini uygulamak ve sürekli geliştirmek, vazgeçilmez ilkemizdir.

MENTEŞELİ KAPILAR

Kasa: Panele Montajlı, Plastik ve Alüminyum olacak şekilde üç farklı tipte üretilmektedir. Panele montajlı kasalarda , bu özelliğinden ötürü montaj aşamasında herhangi bir sorun yaşanmamakta ve zaman tasarrufu sağlanmaktadır. Plastik ve Alüminyum kasalar ise panel ve duvara monte edilebilecek şekilde üretilmektedir. Kanat: Hiçbir ahşap malzeme kullanılmadan iki sac arasına 40 kg / m³ ( +2 ) yoğunluğunda poliüretan enjekte edilerek üretilmektedir.

Kalınlık: Normal soğuk depolarda 68 mm, donmuş muhafaza depoların da ise 92 mm'dir. Yüzey Sacı: Standart imalatlar da kanadın her iki yüzü polyester sacdır. (POLY) Ayrıca isteğe bağlı olarak PVC ve CRNI yapılabilmekte ve PVC yüzeyler için bazı standart renklerde üretilebilmektedir. Isı Köprüsü: Normal muhafaza odalarında kapı kanadını çevreleyen tek sıra özel kauçuk contalıdır. Donmuş muhafaza odalarında ki kapılarının kasasında gerektiğinde çok kolay değişen ısıtıcı (rezistans) mevcuttur.

Kilit: Kapı kilitleri uluslararası standartlara uygun üretilmekte olup, kapı kilitli iken içerden açılabilme özelliğine sahiptir. Bu kapılarda kullanılan antipanik kolu fosfor özelliğine sahip olarak üretilmektedir. Menteşe: Kapıların imalatlarında kullanılan menteşeler yükselebilen ve ayarlanabilir özelliktedir. Böylelikle kapı açıldıkça yükselerek zeminle sürtünme oranını azaltmaktadır.

Ölçüler: En fazla 1200 X 2000 mm net geçiş ölçülerinde yapılabilmekte olup, isteğe bağlı olarak daha küçük ölçülerde de özel üretim yapılabilmektedir.

Çetiner Soğutma
Sürgülü Çarpma Kapı Çift Kanat Bar click here Kapı Atmosfer Kontrollü Kapı Tek Kanat Bar Kapı Soğuk Oda Kapıları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *